+48 91 30 787 30

Definicja piękna nie jest prosta

Harmonijny i przyjemny dla oka uśmiech to połączenie estetyki i funkcjonalności, a jego wykreowanie wymaga od lekarza dentysty kompleksowego spojrzenia na pacjenta.

Solidna wiedza stomatologiczna w połączeniu z pasją do zawodu lekarza daje nam możliwość tworzenia uśmiechu nie tylko pięknego ale również funkcjonalnego i trwałego.


  Stomatologia i medycyna estetyczna

Serdecznie witamy naszych stałych jak i nowych Pacjentów na stronach Parkowej - nowoczesnego zaspołu gabinetów stomatologicznych na terenie Stargardu.

Naszą ambicją jest zapewnienie Państwu jak najlepszej opieki stomatologicznej z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy współczesnej nauki. Pragniemy, aby nasz gabinet kojarzył się zawsze z miłą atmosferą, profesjonalizmem w działaniu, troską o każdego Pacjenta, a przede wszystkim o zdrowie CAŁEJ jamy ustnej.

W nowożytnych językach europejskich "estetyka" znaczy tyle, co postrzeganie piękna. Stomatologia estetyczna zajmuje się przywracaniem naturalnego piękna jamy ustnej i twarzy, a naturalne piękno to zdrowie, harmonia proporcji i kształtu, funkcjonalność i w końcu biel i blask.

Nasza klinika oferuje Państwu szeroką gamę usług stomatologicznych i kosmetycznych. Wśród zabiegów stomatologicznych, które wykonujemy wymienić można takie jak:

Specjalizujemy się również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej z użyciem botoksu i kwasu hialuronowego.


więcej...
Przerwa remontowaPrzerwa remontowaPrzerwa remontowa

Przerwa remontowa


Uprzejmie informujemy, że w dniach 24.06 - 02.07 nasz gabinet będzie nieczynny z powodu remontu. Zapraszamy po 03.07. Zespół Parkowej ...
Dzień DzieckaDzień DzieckaDzień Dziecka

Dzień Dziecka


Wszystkim naszym małym i dużym Pacjentom z okazji Dnia Dziecka życzymy samych radosnych dni, szczęścia, mnóstwo zdrowego uśmiechu, odwagi w podejmowaniu ważnych decyzji oraz spełnienia wszystkich dziecięcych m...
26 maja Dzień Matki26 maja Dzień Matki26 maja Dzień Matki

26 maja Dzień Matki


Składamy specjalne i wyjątkowe życzenia dla naszych kochanych Mam z okazji ich święta. Życzymy zdrowia, wiele wytrwałości, radości z życia, dumy ze swoich dzieci i samych zdrowych uśmiechów. Dziękujemy Wa...