+48 91 30 787 30

  Nasz Zespół


Patrycja Sobczyńska-Jakubowska

Lekarz dentysta, kierownik placówki

Patrycja Sobczyńska-JakubowskaPatrycja Sobczyńska-JakubowskaPatrycja Sobczyńska-Jakubowska
W 2004 roku ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Jest lekarzem pełnym pasji i zamiłowania do swojego zawodu. Specjalizuje się w zabiegach szeroko rozumianej stomatologii estetycznej i chirurgii wyrostka zębodołowego. Od 2009 roku jest specjalizantką na wydziale periodontologii w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, pogłębiając swoje zainteresowanie chirurgią w zakresie zabiegów przywracania estetyki i fu... więcej»

Janina Czuryszkiewicz-Cyrana

Lekarz dentysta, dr n. med., specjalista z zakresu periodontologii

Janina Czuryszkiewicz-CyranaJanina Czuryszkiewicz-CyranaJanina Czuryszkiewicz-Cyrana
Ma szczególne zamiłowanie do mikrochirurgii periodontologicznej. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje. Od wielu lat zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób przyzębia.... więcej»

Jarosław Korzan

Lekarz dentysta, specjalista z zakresu chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej i implantologii

Jego specjalizacja to implanty, rekonstrukcja kości oraz diagnostyka stawów skroniowo-żuchwowych. Jest zastępcą ordynatora na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Neubrandenburgu, Niemcy. ... więcej»

Bartosz Sławiński

Lekarz dentysta

Bartosz SławińskiBartosz SławińskiBartosz Sławiński
Rodzinnie zarażony stomatologią – od 2004 roku aktywnie pracujący technik dentystyczny, który chcąc rozwijać swoje zainteresowania zawodowe klinicznie wstąpił także w progi Pomorskiej Akademii Medycznej stając się absolwentem stomatologii i uzyskując tytuł lekarza dentysty. Od 2008 roku tłumacz i konsultant medyczny firmy Dentsply FRIADENT dystrybutora niemieckich implantów stomatologicznych na terenie Polski. Uczestnik różnorodnych tematycznych szkoleń krajowych i... więcej»

1 2 3 następne »