+48 791 653 570

2018-03-16

Mikroskop w stomatologii


Mikroskop w stomatologii

Mikroskop w stomatologii znacząco wpłynął na jakość i precyzję leczenia stomatologicznego. Również w pracy naszych lekarzy dentystów mikroskop stał się jednym z najważniejszych narzędzi pracy. Gabinety Parkowa wyposażone są w mikroskop stomatologiczny firmy Leica pozwalający naszym stomatologom nawet na trzydziestokrotne powiększenie widzenia, co przekłada się na późniejszy, pozytywny efekt leczenia.

Zalety pracy z mikroskopem to:

Mikroskop wykorzystujemy w takich dziedzinach stomatologii jak:

Zastosowanie mikroskopu, w połączeniu z bardzo dobrze oświetlonym polem zabiegowym pozwala na wykonywanie zabiegów, które bez jego wykorzystania nie byłyby możliwe. Dzięki mikroskopowi leczenie stomatologiczne zostało znacząco udoskonalone. Pozwala nam osiągąć lepsze wyniki i rozwiązywać sytuacje kliniczne, które jeszcze niedawno skazywały pacjenta na usunięcie zęba.

W trosce o Naszych Pacjentów i aby oferować usługi na najwyższym poziomie, lekarze w Gabinetach Parkowa posługują się na co dzień takim mikroskopem. Więcej informacji udzielimy osobiście podczas wizyty stomatologicznej w naszych gabinetach Parkowa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2A.

«powrót