+48 791 653 570

2019-02-28

Świeży i zdrowy uśmiech na wiosenne dni


Świeży i zdrowy uśmiech na wiosenne dni

Wiosna coraz bardziej daje znać o sobie. Dlatego warto umówić się na wizytę do swojego stomatologa, który zapewni Państwu zdrowy uśmiech i świeży oddech.

Gabinety Parkowa oferują naszym Pacjentom szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii zachowawczej. W ich skład wchodzą:

Na wiosnę wysokim zainteresowaniem cieszy się wybielanie zębów. Zabieg ten można przeprowadzić w domu lub w gabinecie stomatologicznym. Wizyta u lekarza profesjonalisty zapewni Państwa zębom naturalny kolor, a efekt utrzyma się nawet do 2 lat. Więcej informacji o zabiegu wybielania zębów udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 91 30 787 30 oraz podczas wizyty w naszych gabinetach.

Zdrowe zęby to nasz wewnętrzny spokój. Bardzo często do ubytku zęba dochodzi w najmniej odpowiednim dla nas momencie. Aby uniknąć tego rodzaju przykrych niespodzianek zapraszamy naszych wszystkich Pacjentów do wiosennego przeglądu uzębienia.

Nasi lekarze stomatolodzy przeprowadzą dokładną kontrolę jamy ustnej i uzębienia. Oprócz zdrowych zębów ważny jest świeży oddech. Wiele mówi się o nieprzyjemnym zapachu z ust, który może mieć podłoże w złej higienie jamy ustnej, ale też w rozwijającej się chorobie przyzębia. O tym również porozmawiamy z Państwem podczas przeprowadzenia kontroli uzębienia w naszych gabinetach w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A, gdzie Państwa już teraz serdecznie zapraszamy.

Zadbajmy o swoje zęby i jamy ustnej na wiosnę, a lato spędzimy miło i bezpiecznie.

«powrót