+48 791 653 570

2019-05-27

Leczenie kanałowe pod mikroskopem


Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Postęp w technologii stomatologicznej stwarza wiele możliwości każdemu pacjentowi podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym. Nowoczesne leczenie stomatologiczne znacząco wpływa na zmniejszenie bólu pacjenta oraz szybkość wykonywania poszczególnych zabiegów.

Nie ma żadnych wątpliwości, że jednym z takich zabiegów stomatologicznych jest leczenie kanałowe pod mikroskopem. Leczenie to nazywane jest endodoncją, a dokładnie zajmuje się leczeniem miazgi zębowej i tkanek okołowierzchołkowych. Leczenie pod mikrospokopem zdecydowanie różni się od tradycyjnego, klasycznego leczenia kanałowego.

Zalety stosowania mikroskopu w endodoncji:

Leczenie z użyciem mikroskopu najczęściej stosuje się w przypadkach:

Gabinety Parkowa zapraszają do leczenia kanałowego przy użyciu mikroskopu firmy Leica. Mikroskop ten posiada unikatowy układ optyczny pozwalający na bardzo duże i wyraźne powiększenie oraz oświetlenie pola zabiegowego. Dzięki temu widzimy wszystko w najlepszej okazałości, a nasze zabiegi są precyzyjne i wysokiej jakości.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2 A, gdzie czekają na Państwa wysokiej klasy usługi stomatologiczne.

Polecamy nowoczesną stomatologię.

«powrót