+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2017-09-23

Kompozyty Tokuyama - najwyższa technologia w stomatologii


Kompozyty Tokuyama - najwyższa technologia w stomatologiiKompozyty Tokuyama - najwyższa technologia w stomatologiiKompozyty Tokuyama - najwyższa technologia w stomatologii
Tokuyama Corporation będąca spółką matką firmy Tokuyama Dental może poszczycić się dziś ponad 90 letnią pełną sukcesów historią międzynarodowego koncernu medycznego. Dzięki opracowywaniu innowacyjnych produktów stomatologicznych, firma nieprzerwanie przyczynia się do... więcej»

2017-09-22

Historia wypełnień w stomatologii


Historia wypełnień w stomatologiiHistoria wypełnień w stomatologiiHistoria wypełnień w stomatologii
Pierwsze odkryte wypełnienia ubytków zębów pochodziły z okresu neolitu i składały się głównie z wosku pszczelego. Zabezpieczano w ten sposób ubytki powstałe w uzębieniu na skutek urazów mechanicznych i żucia twardych pokarmów. O pierwszych wypełnieniach ubytków... więcej»

2017-08-28

Korzyści z mezoterapii


Korzyści z mezoterapiiKorzyści z mezoterapiiKorzyści z mezoterapii
Zabiegi mezoterapii wykonywane w naszym gabinecie należą do zabiegów zatrzymujących proces starzenia się naszej skóry. Polegają one na wstrzyknięciu w warstwę skóry substancji działających aktywnie. Najczęściej stosowany jest kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w naszym... więcej»