+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2022-07-29

Umawianie się na wizyty - aktualizacja


Umawianie się na wizyty - aktualizacjaUmawianie się na wizyty - aktualizacjaUmawianie się na wizyty - aktualizacja
Drodzy Pacjenci, Rozumiemy Państwa rozczarowanie gdy muszą Państwo czekać na wizytę kilka tygodni. Dla nas też nie jest to komfortowe i staramy się jak najsprawniej pracować i kiedy się da przyspieszać wizyty. W takich okolicznościach jest dla nas frustrujące gdy... więcej»

2022-06-30

CHLORHEKSYDYNA - środek stosowany po zabiegach higienizacji jamy ustnej


CHLORHEKSYDYNA - środek stosowany po zabiegach higienizacji jamy ustnejCHLORHEKSYDYNA - środek stosowany po zabiegach higienizacji jamy ustnejCHLORHEKSYDYNA - środek stosowany po zabiegach higienizacji jamy ustnej
Chlorheksydyna odkryta została w latach 50, podczas prac nad syntetycznymi lekami przeciwmalarycznymi i od tego momentu stała się najczęściej używanym z antyseptyków. Stosuje się ją jako środek odkażający w stomatologii. Testy kliniczne wykazały, iż działa silnie na bakterie... więcej»

2022-06-24

Zabiegi ANTI-AGING - czym są?


Zabiegi ANTI-AGING - czym są?Zabiegi ANTI-AGING - czym są?Zabiegi ANTI-AGING - czym są?
Anty-aging to dziedzina medycyny estetycznej mająca na celu spowolnienie lub odwrócenie procesów starzenia organizmu oraz jego efektów. Pod nazwą "anti aging" kryją się preparaty, które w swoim składzie mają składniki pochodzenia naturalnego, które mają szerokie... więcej»