+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2021-01-29

Most okrężny na implantach - odzyskaj radość gryzienia !


Most okrężny na implantach - odzyskaj radość gryzienia !Most okrężny na implantach - odzyskaj radość gryzienia !Most okrężny na implantach - odzyskaj radość gryzienia !
Dzisiejszy poziom implantologii i protetyki stomatologicznej pozwala na odbudowę zębów pacjenta nawet przy całkowitych brakach. Pierwszym krokiem jest wykonanie tomografii komputerowej czyli badania CBCT. Po wstępnej ocenie warunków kostnych i przestrzennych planuje się implantacje... więcej»

2021-01-25

BELOTERO REVIVE to nowe spojrzenie na mezoterapię


BELOTERO REVIVE to nowe spojrzenie na mezoterapięBELOTERO REVIVE to nowe spojrzenie na mezoterapięBELOTERO REVIVE to nowe spojrzenie na mezoterapię
BELOTERO TO GRUPA BEZPIECZNYCH SZWAJCARSKICH WYPEŁNIACZY O WSZECHSTRONNYM ZASTOSOWANIU. Belotero ® firmy Merz Aesthetics, to najwyższej jakości produkty wytwarzane w Szwajcarii, szeroko stosowane od wielu lat przez lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie. Belotero Revive to nowy... więcej»

2021-01-19

Czym jest biała dieta?


Czym jest biała dieta?Czym jest biała dieta?Czym jest biała dieta?
Biała dieta nosi nazwę od diety przeznaczonej dla osób po wybieleniu zębów w gabinecie stomatologicznym. Diętę tę należy stosować dwa tygodnie po zabiegu wybielania zębów i polega na rezygnacji z produktów zawierających intensywne barwniki. Zaliczamy do nich... więcej»