+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2021-12-20

JUVENUS – najnowsze preparaty od Croma Pharma


JUVENUS – najnowsze preparaty od Croma PharmaJUVENUS – najnowsze preparaty od Croma PharmaJUVENUS – najnowsze preparaty od Croma Pharma
Siła polinukleotydów – Juvenus – nowy preparat w medycynie estetycznej - już w naszej ofercie. Juvenus to nowa linia produktów o działaniu przeciwstarzeniowym, na bazie polinukleotydów. Jest to żel na bazie polimeryzowanych polinukleotydów wiążący cząsteczki wody i... więcej»

2021-12-20

Emdogain - skuteczne i małoinwazyjne leczenie paradontozy


Emdogain - skuteczne i małoinwazyjne leczenie paradontozyEmdogain - skuteczne i małoinwazyjne leczenie paradontozyEmdogain - skuteczne i małoinwazyjne leczenie paradontozy
Chirurgiczne leczenie chorób dziąseł W Gabinetach Parkowa do odbudowy tkanek przyzębia wykorzystujemy preparat EMDOGAIN, wyprodukowany na bazie tkanek świń, którego działanie oparte jest na naturalnych procesach regeneracji zęba. Polega ono na intensywnej i skutecznej... więcej»

2021-12-14

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2022!


Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2022!Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2022!Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2022!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku 2022 pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć Naszym Pacjentom, moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Zespół... więcej»