+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2017-05-23

Piaskowanie zębów


Piaskowanie zębówPiaskowanie zębówPiaskowanie zębów
Piaskowanie zębów jest zabiegiem dentystycznym polegającym na usuwaniu przebarwień (głównie po kawie i papierosach) i osadów nazębnych przy pomocy urządzenia zwanego piaskarką. Piaskarka to urządzenie, którego działanie polega na kierowaniu strumienia piasku dentystycznego na zęby.... więcej»

2017-04-27

Czym wypełnić lukę po ekstrakcji zęba?


Czym wypełnić lukę po ekstrakcji zęba?Czym wypełnić lukę po ekstrakcji zęba?Czym wypełnić lukę po ekstrakcji zęba?
Utrata zęba powoduje znaczny dyskomfort dla naszej psychiki i wpływa negatywnie na nasz wygląd. Często zdarza się, że utrata zęba ma ogromny wpływ na nasz zgryz, mamy kłopoty z rozgryzaniem, czy żuciem. Dlatego warto ubytek zastąpić: implantem: sztuczny korzeń, dzięki któremu... więcej»

2017-04-21

Zagłosuj na naszą klinikę w plebiscycie HIPOKRATES 2017


Zagłosuj na naszą klinikę w plebiscycie HIPOKRATES 2017Zagłosuj na naszą klinikę w plebiscycie HIPOKRATES 2017Zagłosuj na naszą klinikę w plebiscycie HIPOKRATES 2017
Trwa ósma edycja plebiscytu medycznego "Hipokrates" zorganizowanego przez Głos Szczeciński w kategoriach: najpopularniejszy lekarz, najpopularniejsza pielęgniarka/położna, przychodnia przyjazna pacjentom, najpopularniejszy gabinet stomatologiczny. W tym roku dodatkowo można oddać głos na... więcej»