+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2018-07-27

Choroby jamy ustnej


Choroby jamy ustnejChoroby jamy ustnejChoroby jamy ustnej
Jama ustna stanowi początkowy odcinek układu pokarmowego pełniący funkcję m.in. żucia, przyjmowania i rozdrabianiania pokarmów czy formowania dźwięków. Wszystkie te funkcje pełni przy pomocy zębów i języka wspomaganych przez gruczoły ślinowe. Przy tak dużej roli jama ustna może... więcej»

2018-07-19

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej


Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej
Medycyna estetyczna to jeden ze sprawdzonych sposobów na troski Pań i Panów związanych z wyglądem. Sięgamy po wszystkie skuteczne rozwiązania w gabinetach kosmetycznych czy odnowy biologicznej. Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej mogą Państwo wykonać w Gabinetach Parkowa. A do... więcej»

2018-06-28

Jak dbać o zęby na wakacjach?


Jak dbać o zęby na wakacjach?Jak dbać o zęby na wakacjach?Jak dbać o zęby na wakacjach?
Wakacje to czas relaksu i błogiego wypoczynku. Bardzo często rezygnujemy z codziennych obowiązków, w tym zdarza się, że z mycia zębów. A to właśnie najczęściej we wakacje dochodzi do zaniechania prawidłowej higieny jamy ustnej, co może w rezultacie prowadzić do ubytków. Dlatego... więcej»