+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2022-03-25

Zabiegi nawilżania ust kwasem hialuronowym - rewitalizacyjny zabieg po ciężkiej zimie


Zabiegi nawilżania ust kwasem hialuronowym - rewitalizacyjny zabieg po ciężkiej zimieZabiegi nawilżania ust kwasem hialuronowym - rewitalizacyjny zabieg po ciężkiej zimieZabiegi nawilżania ust kwasem hialuronowym - rewitalizacyjny zabieg po ciężkiej zimie
Nawilżenie ust kwasem hialuronowym to wyjątowo skuteczny sposób na regenerację oraz przywrócenie naturalnego piękna i zdrowego wyglądu naszych ust po zimie. Bowiem okres zimowy wyjątkowo źle wpływa na ogólną kondycję naszych ust i twarzy. Dlatego ważne jest zapewnienie im skutecznej i... więcej»

2022-03-21

Nowe zaawansowane technologicznie urządzenie firmy EMS do profesjonalnej higieny jamy ustnej już w Naszym Gabinecie!


Nowe zaawansowane technologicznie urządzenie firmy EMS do profesjonalnej higieny jamy ustnej już w Naszym Gabinecie!Nowe zaawansowane technologicznie urządzenie firmy EMS do profesjonalnej higieny jamy ustnej już w Naszym Gabinecie!Nowe zaawansowane technologicznie urządzenie firmy EMS do profesjonalnej higieny jamy ustnej już w Naszym Gabinecie!
AIRFLOW® Prophylaxis Master to szwajcarska precyzja i doskonała konstrukcja, którą zapewnia firma w EMS Research Center. Firma ta ceniona jest za przeprowadzanie badań technicznych i klinicznych w dziedzinie stomatologii w stałej współpracy z wiodącymi dentystami z całego świata.... więcej»

2022-02-28

Zima to najlepszy moment na wykonanie peelingu chemicznego


Zima to najlepszy moment na wykonanie peelingu chemicznegoZima to najlepszy moment na wykonanie peelingu chemicznegoZima to najlepszy moment na wykonanie peelingu chemicznego
Zima to najlepszy moment na wykonanie peelingu chemicznego w naszych Gabinetach Parkowa. Dlaczego? Dlatego, iż w chłodne dni nasza skóra jest najmniej wystawiona na działanie promieni słonecznych, a tym samym istnieje mniejsze ryzyko powstania przebarwień po zabiegach. Skóra po letnich... więcej»