+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2019-02-18

Moc naszych zębów


Moc naszych zębówMoc naszych zębówMoc naszych zębów
W życiu zdarzają się różne sytuacje, w których tracimy ząb lub kilka zębów. W tym przypadku Gabinety Parkowa polecają Państwu nowoczesny sposób uzupełnienia uzębienia jakim są implanty. Implantologia stomatologiczna zajmuje się odbudową uzębienia na implantach. Nasi lekarze... więcej»

2019-01-31

Bezpieczne zabiegi nićmi PDO i PLLA


Bezpieczne zabiegi nićmi PDO i PLLABezpieczne zabiegi nićmi PDO i PLLABezpieczne zabiegi nićmi PDO i PLLA
Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego i botoksu mają konkurencję w postaci nici PDO i PLLA. Zabiegi z użyciem nici coraz śmielej wkraczają do gabinetów odnowy i medycyny estetycznej. Nici PDO i PLLA zostały wymyślone w Korei Południowej i ich... więcej»

2019-01-24

Mezoterapia igłowa - delikatna i wszechstronna niechirurgiczna metoda usuwania zmarszczek


Mezoterapia igłowa - delikatna i wszechstronna niechirurgiczna metoda usuwania zmarszczekMezoterapia igłowa - delikatna i wszechstronna niechirurgiczna metoda usuwania zmarszczekMezoterapia igłowa - delikatna i wszechstronna niechirurgiczna metoda usuwania zmarszczek
Gabinety Parkowa zachęcają Państwa do skorzystania z niechirurgicznej metody usuwania zmarszczek jaką jest mezoterapia igłowa. Metoda ta pozwala na przywrócenie jędrności i spójności skórze w okolicach twarzy, oczu i szyi. Zabieg ten dodatkowo odbudowuje, odżywia i regeneruje skórę w... więcej»