+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2018-01-31

Fibryna bogatopłytkowa PRF i jej zastosowanie


Fibryna bogatopłytkowa PRF i jej zastosowanieFibryna bogatopłytkowa PRF i jej zastosowanieFibryna bogatopłytkowa PRF i jej zastosowanie
W 2001 roku dr Joseph Choukroun z Nicei tworzy nową metodologię stymulacji wzrostu tkanek, którą nazywa fibryną bogatopłytkową - Platelet Rich Fibrin. Jest ona autogenną membraną uzyskaną z krwi Pacjenta, należącą do nowej generacji koncentratów płytkowych o uproszczonym... więcej»

2018-01-18

Lakowanie zębów


Lakowanie zębówLakowanie zębówLakowanie zębów
Lakowanie zębów to zabieg wykonywany w gabinecie stomatologicznym, który polega na zabezpieczeniu trudnych do oczyszczania bruzd i szczelin zębów za pomocą płynnego materiału kompozytowego. Celem tego zabiegu jest ochrona zębów przed bakteriami próchnicy. Lakowanie jest bezbolesne,... więcej»

2018-01-10

Usługi stomatologiczne Parkowej


Usługi stomatologiczne ParkowejUsługi stomatologiczne ParkowejUsługi stomatologiczne Parkowej
Gabinety Parkowa to nowoczesna praktyka stomatologiczna z szerokim zakresem usług stomatologicznych i medycyny estetycznej skierowanym do najbardziej wymagających pacjentów. Należy pamiętać, że leczenie stomatologiczne to także stomatologia estetyczna, która coraz śmielej wkracza w nasze... więcej»