+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2016-07-20

Implanty w stomatologii


Implanty w stomatologiiImplanty w stomatologiiImplanty w stomatologii
Implant to niewielka precyzyjna śruba wykonana z najwyższej klasy czystości tytanu. Implant składa się z 3 elementów: śruby, elementu pośredniego oraz korony. Implanty zastępują nam nasze utracone zęby. Cały proces implantologii można podzielić na: jednofazowy, czyli założenie... więcej»

2016-07-15

Opieka stomatologiczna nad dzieckiem w wieku przedszkolnym (3-6 lat)


Opieka stomatologiczna nad dzieckiem w wieku przedszkolnym (3-6 lat)Opieka stomatologiczna nad dzieckiem w wieku przedszkolnym (3-6 lat)Opieka stomatologiczna nad dzieckiem w wieku przedszkolnym (3-6 lat)
Drodzy rodzice, W wieku 3 lat wasze dziecko posiada już pełne uzębienie mleczne, czyli ma 20 zębów. Zęby mleczne mają kolor biały z niebieskim połyskiem. Mają cieńszą warstwę szkliwa i zębiny, które są słabiej zmineralizowane, niż zęby stałe. Dlatego próchnica ma bardzo... więcej»

2016-06-29

Czym zajmuje się periodontologia?


Czym zajmuje się periodontologia?Czym zajmuje się periodontologia?Czym zajmuje się periodontologia?
Periodontologia zajmuje się leczeniem i profilaktyką chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Leczenie jest kompleksowe i składa się z trzech etapów: leczenia wstępnego leczenia podstawowego wraz z zaawansowanym leczeniem chirurgicznym leczenia... więcej»