+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2017-09-30

Halitoza – nieświeży oddech


Halitoza – nieświeży oddechHalitoza – nieświeży oddechHalitoza – nieświeży oddech
Halitoza oznacza nieprzyjemny zapach z ust. Jego pochodzenie może mieć podłoże miejscowe lub ogólne. Jedno jest pewne – halitoza to problem psychologiczny, społeczny i zawaodowy utrudniający stosunki międzyludzkie i dotyczący dużej liczby osób dorosłych. Przypadłość ta... więcej»

2017-09-28

Nić dentystyczna


Nić dentystyczna Nić dentystyczna Nić dentystyczna
Samo szczotkowanie zębów po jedzeniu nie uchroni nas przed bakteriami, które kryją się w najmniejszych zakamarkach międzyzębowych. Dlatego musimy używać nici dentystycznej. Nić dentystyczna wykonana jest ze splecionych włókien nylonowych lub innych materiałów syntetycznych typu... więcej»

2017-09-23

Kompozyty Tokuyama - najwyższa technologia w stomatologii


Kompozyty Tokuyama - najwyższa technologia w stomatologiiKompozyty Tokuyama - najwyższa technologia w stomatologiiKompozyty Tokuyama - najwyższa technologia w stomatologii
Tokuyama Corporation będąca spółką matką firmy Tokuyama Dental może poszczycić się dziś ponad 90 letnią pełną sukcesów historią międzynarodowego koncernu medycznego. Dzięki opracowywaniu innowacyjnych produktów stomatologicznych, firma nieprzerwanie przyczynia się do... więcej»