+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2018-07-19

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej


Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej
Medycyna estetyczna to jeden ze sprawdzonych sposobów na troski Pań i Panów związanych z wyglądem. Sięgamy po wszystkie skuteczne rozwiązania w gabinetach kosmetycznych czy odnowy biologicznej. Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej mogą Państwo wykonać w Gabinetach Parkowa. A do... więcej»

2018-06-28

Jak dbać o zęby na wakacjach?


Jak dbać o zęby na wakacjach?Jak dbać o zęby na wakacjach?Jak dbać o zęby na wakacjach?
Wakacje to czas relaksu i błogiego wypoczynku. Bardzo często rezygnujemy z codziennych obowiązków, w tym zdarza się, że z mycia zębów. A to właśnie najczęściej we wakacje dochodzi do zaniechania prawidłowej higieny jamy ustnej, co może w rezultacie prowadzić do ubytków. Dlatego... więcej»

2018-06-22

Jak wzmocnić zęby?


Jak wzmocnić zęby?Jak wzmocnić zęby?Jak wzmocnić zęby?
Piękne i zdrowe zęby to marzenie każdego z nas. Niestety nie każdemu dane jest zdrowe uzębienie po swoich przodkach. Dlatego powinniśmy wiedzieć jak w prawidłowy sposób wzmacniać swoje zęby zarówno sposobami domowymi jak i profesjonalnymi wykonywanymi w gabinecie stomatologicznym. Do... więcej»