+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2020-02-24

Ważna profilaktyka stomatologiczna


Ważna profilaktyka stomatologicznaWażna profilaktyka stomatologicznaWażna profilaktyka stomatologiczna
Zdrowy uśmiech to najlepsza wizytówka naszej profilaktyki stomatologicznej. Dzięki systematycznemu dbaniu o naszą jamę ustną możemy pochwalić się pięknym uśmiechem i zdrowym uzębieniem. Systematyczna profilaktyka wymaga od nas trochę więcej uwagi i poświęcenia, która jednym... więcej»

2020-02-20

Zabiegi chirurgii stomatologicznej


Zabiegi chirurgii stomatologicznejZabiegi chirurgii stomatologicznejZabiegi chirurgii stomatologicznej
Chirurgia stomatologiczna zajmuje się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. Dopiero od drugiej połowy XIX wieku znana jest jako podspecjalność stomatologii wymagająca przygotowania ogólnochirurgicznego. Zakres zabiegów chirurgii stomatologicznej obejmuje... więcej»

2020-01-30

Innowacyjne peelingi chemiczne w naszej ofercie


Innowacyjne peelingi chemiczne w naszej ofercieInnowacyjne peelingi chemiczne w naszej ofercieInnowacyjne peelingi chemiczne w naszej ofercie
Gabinety Parkowa polecają Państwu dermatologiczne peelingi chemiczne Mesopeel Mesoestetic®. Peelingi te są nowością w naszej ofercie z zakresu medycyny estetycznej. Nasza kadra lekarska ciągle podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie, dlatego możemy zaoferować najlepsze rozwiązania w... więcej»