+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2022-02-24

DSD – cyfrowe projektowanie uśmiechu


DSD – cyfrowe projektowanie uśmiechu DSD – cyfrowe projektowanie uśmiechu DSD – cyfrowe projektowanie uśmiechu
Digital Smile Design to nowoczesny sposób projektowania uśmiechu dzięki zastosowaniu najnowszej technologii. Specjalne oprogramowanie pozwala dentyście na stworzenie cyfrowej wizualizacji proponowanych zmian funkcjonalnych i estetycznych. Dzięki temu lekarz w prosty sposób może przedstawić... więcej»

2022-02-21

Na czym polega zabieg szynowania zębów?


Na czym polega zabieg szynowania zębów?Na czym polega zabieg szynowania zębów?Na czym polega zabieg szynowania zębów?
Zabieg szynowania zębów wykonuje się w celu ustabilizowania rozchwianych zębów, a wskazaniem do jego wykonania najczęściej są choroby przyzębia lub uraz mechaniczny. Proces takiego szynowania polega na połączeniu specjalnym materiałem kilku rozchwianych zębów z zastosowaniem kompozytu... więcej»

2022-01-31

Nowoczesne metody leczenia zębów w naszych gabinetach


Nowoczesne metody leczenia zębów w naszych gabinetachNowoczesne metody leczenia zębów w naszych gabinetachNowoczesne metody leczenia zębów w naszych gabinetach
Zaawansowane i nowoczesne metody leczenia coraz śmielej wkraczają do gabinetów stomatologicznych. Nasi lekarze stomatolodzy od zawsze spragnieni byli nowych metod leczenia. A wszystko z myślą o bezbolesnym i skutecznym leczeniu zębów oraz chorób jamy ustnej. W Gabinetach Parkowa... więcej»