+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2016-05-18

Radiesse w służbie urody


Radiesse w służbie urodyRadiesse w służbie urodyRadiesse w służbie urody
Poprawianie urody weszło w krew. Prawie każda z nas marzy o zlikwidowaniu zmarszczek i wymodelowaniu swojej twarzy. Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych pacjentów Parkowa świadcząc profesjonalne usługi z zakresie medycyny estetycznej oferuje preparat należący do nowej generacji... więcej»

2016-04-25

Parkowa najpopularniejszym gabinetem w powiecie stargardzkim!


Parkowa najpopularniejszym gabinetem w powiecie stargardzkim!Parkowa najpopularniejszym gabinetem w powiecie stargardzkim!Parkowa najpopularniejszym gabinetem w powiecie stargardzkim!
Z przyjemnością informujemy, że nasz gabinet zwyciężył w Plebiscycie Głosu Szczecińskiego Hipokrates 2016 w kategorii Najpopularniejszy Gabinet Stomatologiczny w powiecie stargardzkim. Serdecznie dziękujemy Państwu za wszystkie oddane głosy i zaufanie, którym nas Państwo... więcej»

2016-04-13

Mikroskop Stomatologiczny Leica


Mikroskop Stomatologiczny LeicaMikroskop Stomatologiczny LeicaMikroskop Stomatologiczny Leica
Wychodząc naprzeciw coraz wyższym oczekiwaniom naszych Pacjentów staramy się unowocześniać i udoskonalać wyposażenie naszego gabinetu. Z przyjemnością informujemy, że zakupiliśmy najnowocześniejszy mikroskop firmy Leica, dzięki czemu leczenie staje się szybsze, łatwiejsze i... więcej»