+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2017-01-11

Witaminy potrzebne zębom


Witaminy potrzebne zębomWitaminy potrzebne zębomWitaminy potrzebne zębom
Wizyty u stomatologa i odpowiednia higiena jamy ustnej to ważne priorytety, ale nie możemy zapominać o minerałach i witaminach potrzebnych dla zdrowotności naszych zębów i dziąseł. Dlatego nasze posiłki powinny zawierać niezbędne składniki mineralne i witaminy. Brak lub niedobór... więcej»

2016-12-21

Co to jest bruksizm?


Co to jest bruksizm?Co to jest bruksizm?Co to jest bruksizm?
Bruksizm, inaczej zgrzytanie zębami, polega na tarciu zębami żuchwy o zęby szczęki i najczęściej występuje w nocy, podczas spania. Termin ten jest zaburzeniem stereotypowym na które zapada średnio 8–10% populacji. Najczęściej nie jestesmy świadomi występowania tego zaburzenia.... więcej»

2016-12-18

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!
Radosnych, rodzinnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, worków pełnych wymarzonych prezentów, pogody ducha, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz samych szczęśliwych i uśmiechniętych dni w Nowym Roku 2017 naszym wszystkim Pacjentom, Sympatykom i Współpracownikom... więcej»