+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2016-04-07

7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia


7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia
7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia organizowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Pod hasłem "Pokonaj Cukrzycę!" WHO w tym dniu podejmuje również działania promujące wiedzę na temat cukrzycy. Na całym świecie dyskutuje się o przyczynach i zagrożeniach jakie... więcej»

2016-04-06

Zagłosuj na naszą klinikę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego


Zagłosuj na naszą klinikę w plebiscycie Głosu SzczecińskiegoZagłosuj na naszą klinikę w plebiscycie Głosu SzczecińskiegoZagłosuj na naszą klinikę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego
Trwa 7 edycja organizowanego przez Głos Szczeciński plebiscytu medycznego "Hipokrates", w którym można głosować na najleszych lekarzy, pielęgniarki i przychodnie w poszczególnych powiatach. Nagrody zastaną przyznane w pięciu kategoriach: najpopularniejszy lekarz, najpopularniejsza... więcej»

2016-03-28

Co to jest skaling?


Co to jest skaling?Co to jest skaling?Co to jest skaling?
Skaling, to nic innego, jak zabieg usunięcia twardych złogów nazębnych, czyli kamienia. Wyróżniamy dwa rodzaje skalingu: skaling naddziąsłowy: jest najpopularniejszym zabiegiem usuwania kamienia nazębnego, który usuwamy z powierzchni korony zęba. Do wykonania tego zabiegu używa... więcej»