+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2016-09-12

Zalety medycyny estetycznej


Zalety medycyny estetycznejZalety medycyny estetycznejZalety medycyny estetycznej
Medycyna estetyczna znana była już w starożytności. Pierwszymi zwolennikami tej dziedziny byli Egipcjanie, Grecy i Rzymanie. W nowożytnej Europie dopiero Francuzi w latach 70. XX wieku zapoczątkowali medycynę estetyczną jako dziedzinę medycyny. W Polsce jej rozkwit nastąpił dopiero w... więcej»

2016-08-30

Digital Smile Design - Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu


Digital Smile Design - Cyfrowe Projektowanie UśmiechuDigital Smile Design - Cyfrowe Projektowanie UśmiechuDigital Smile Design - Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
Zobacz efekt zanim podejmiesz decyzję! Zdrowe zęby to dziś za mało. Zdrowy i piękny uśmiech sprawia, że jesteśmy postrzegani jako pewni siebie i atrakcyjni. Wiemy, że leczenie może być długotrwałe i kosztowne. Czy jednak nie zdecydowalibyśmy się na nie, gdybyśmy wiedzieli, jak... więcej»

2016-08-22

Czym zajmuje się protetyka stomatologiczna?


Czym zajmuje się protetyka stomatologiczna?Czym zajmuje się protetyka stomatologiczna?Czym zajmuje się protetyka stomatologiczna?
Protetyka stomatologiczna to dział stomatologii zajmujący się odtworzeniem pierwotnych warunków zgryzowych w wyniku utraty zębów naturalnych lub ich uszkodzeniu. Dział ten zajmuje się także rehabilitacją pacjentów po operacjach onkologicznych - użycie protez pooperacyjnych oraz... więcej»