+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2016-07-15

Opieka stomatologiczna nad dzieckiem w wieku przedszkolnym (3-6 lat)


Opieka stomatologiczna nad dzieckiem w wieku przedszkolnym (3-6 lat)Opieka stomatologiczna nad dzieckiem w wieku przedszkolnym (3-6 lat)Opieka stomatologiczna nad dzieckiem w wieku przedszkolnym (3-6 lat)
Drodzy rodzice, W wieku 3 lat wasze dziecko posiada już pełne uzębienie mleczne, czyli ma 20 zębów. Zęby mleczne mają kolor biały z niebieskim połyskiem. Mają cieńszą warstwę szkliwa i zębiny, które są słabiej zmineralizowane, niż zęby stałe. Dlatego próchnica ma bardzo... więcej»

2016-06-29

Czym zajmuje się periodontologia?


Czym zajmuje się periodontologia?Czym zajmuje się periodontologia?Czym zajmuje się periodontologia?
Periodontologia zajmuje się leczeniem i profilaktyką chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Leczenie jest kompleksowe i składa się z trzech etapów: leczenia wstępnego leczenia podstawowego wraz z zaawansowanym leczeniem chirurgicznym leczenia... więcej»

2016-06-22

Mezoterapia w naszej stałej ofercie


Mezoterapia w naszej stałej ofercieMezoterapia w naszej stałej ofercieMezoterapia w naszej stałej ofercie
Klinika Parkowa oferuje Państwu niechirurgiczną metodę regeneracji i poprawy wygladu skóry jaką jest mezoterapia. Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu substancji leczniczych w miejsca zmienione chorobowo lub cechujące się mało estetycznym wyglądem. Substancje lecznicze nazywamy koktajlami i... więcej»