+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2022-01-28

Skaner wewnątrzustny 3 SHAPE TRIOS 4® na wyposażeniu naszego gabinetu!


Skaner wewnątrzustny 3 SHAPE TRIOS 4® na wyposażeniu naszego gabinetu!Skaner wewnątrzustny 3 SHAPE TRIOS 4® na wyposażeniu naszego gabinetu!Skaner wewnątrzustny 3 SHAPE TRIOS 4® na wyposażeniu naszego gabinetu!
Drodzy Pacjenci, Niezwykle miło nam poinformować, że nasz gabinet dysponuje na chwilę obecną jednym z najbardziej zaawansowanych systemów wspomagającym nowoczesną stomatologię i implantoprotetykę - skanerem wewnątrzustnym 3 SHAPE TRIOS 4®. 3 SHAPE TRIOS 4® pozwala osiągnąć... więcej»

2022-01-20

Wypełniacze biostymulujące Ellanse


Wypełniacze biostymulujące EllanseWypełniacze biostymulujące EllanseWypełniacze biostymulujące Ellanse
Ellanse to seria nowej generacji tzw. inteligentnych wypełniaczy, które łączą w sobie zalety: wypełniania tkanek (jak kwas hialuronowy) oraz stymulacji skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych. Stąd nazwa stymulator tkankowy. Dzięki podwójnej sile zabieg Ellanse daje Państwu... więcej»

2021-12-20

JUVENUS – najnowsze preparaty od Croma Pharma


JUVENUS – najnowsze preparaty od Croma PharmaJUVENUS – najnowsze preparaty od Croma PharmaJUVENUS – najnowsze preparaty od Croma Pharma
Siła polinukleotydów – Juvenus – nowy preparat w medycynie estetycznej - już w naszej ofercie. Juvenus to nowa linia produktów o działaniu przeciwstarzeniowym, na bazie polinukleotydów. Jest to żel na bazie polimeryzowanych polinukleotydów wiążący cząsteczki wody i... więcej»