+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2021-03-25

Endermolift LPG - bezinwazyjny lifting skóry


Endermolift LPG - bezinwazyjny lifting skóryEndermolift LPG - bezinwazyjny lifting skóryEndermolift LPG - bezinwazyjny lifting skóry
Naturalny lifting twarzy możliwy jest dzięki najnowszej technologii LPG, która przeznaczona jest do zabiegów na poziomie naskórka czy skóry właściwej oraz w obrębie tkanki podskórnej. Zabiegi w tej technologii wykonuje się przy pomocy nowatorskiego urządzenia jaki jest Endermolift LPG.... więcej»

2021-03-19

Czym jest NUCLEOFILL?


Czym jest NUCLEOFILL?Czym jest NUCLEOFILL?Czym jest NUCLEOFILL?
NUCLEOFILL to preparat służący do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, który opracowany został na bazie naturalnych polinukleotydów. Polinukleotydy to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, które występują w każdym organizmie. Największą zaletą polinukleotydów jest ich... więcej»

2021-02-26

Modelowanie owalu twarzy kwasem hialuronowym


Modelowanie owalu twarzy kwasem hialuronowymModelowanie owalu twarzy kwasem hialuronowymModelowanie owalu twarzy kwasem hialuronowym
Kwas hialuronowy (glikozoaminoglikan) występuje w organizmie człowieka naturalnie stanowiąc podstawowy składnik skóry, który odpowiada za utrzymanie jej właściwego poziomu nawilżenia i sprężystości. W skórze odpowiada za wiązanie cząsteczek wody dzięki czemu doskonale nawilża i... więcej»