+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2016-04-25

Parkowa najpopularniejszym gabinetem w powiecie stargardzkim!


Parkowa najpopularniejszym gabinetem w powiecie stargardzkim!Parkowa najpopularniejszym gabinetem w powiecie stargardzkim!Parkowa najpopularniejszym gabinetem w powiecie stargardzkim!
Z przyjemnością informujemy, że nasz gabinet zwyciężył w Plebiscycie Głosu Szczecińskiego Hipokrates 2016 w kategorii Najpopularniejszy Gabinet Stomatologiczny w powiecie stargardzkim. Serdecznie dziękujemy Państwu za wszystkie oddane głosy i zaufanie, którym nas Państwo... więcej»

2016-04-13

Mikroskop Stomatologiczny Leica


Mikroskop Stomatologiczny LeicaMikroskop Stomatologiczny LeicaMikroskop Stomatologiczny Leica
Wychodząc naprzeciw coraz wyższym oczekiwaniom naszych Pacjentów staramy się unowocześniać i udoskonalać wyposażenie naszego gabinetu. Z przyjemnością informujemy, że zakupiliśmy najnowocześniejszy mikroskop firmy Leica, dzięki czemu leczenie staje się szybsze, łatwiejsze i... więcej»

2016-04-07

7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia


7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia
7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia organizowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Pod hasłem "Pokonaj Cukrzycę!" WHO w tym dniu podejmuje również działania promujące wiedzę na temat cukrzycy. Na całym świecie dyskutuje się o przyczynach i zagrożeniach jakie... więcej»