+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2021-02-22

Powiększanie ust kwasem hialuronowym


Powiększanie ust kwasem hialuronowymPowiększanie ust kwasem hialuronowymPowiększanie ust kwasem hialuronowym
Powiększanie ust kwasem hialuronowym to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej wykonywany w naszych gabinetach. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu kwasu hialuronowego można osiągnąć najbardziej pożądane efekty bez większej ingerencji medycyny czy skalpela. Ponadto kwas... więcej»

2021-02-15

Zakres chirurgii stomatologicznej


Zakres chirurgii stomatologicznejZakres chirurgii stomatologicznejZakres chirurgii stomatologicznej
Chirurgia stomatologiczna zajmuje się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. To jedna z wielu specjalności stomatologii, która prowadzona jest przez doświadczonych lekarzy dentystów. W obecnych czasach chirurg stomatologiczny nie zawęża swoich umiejętności jedynie do... więcej»

2021-01-29

Most okrężny na implantach - odzyskaj radość gryzienia !


Most okrężny na implantach - odzyskaj radość gryzienia !Most okrężny na implantach - odzyskaj radość gryzienia !Most okrężny na implantach - odzyskaj radość gryzienia !
Dzisiejszy poziom implantologii i protetyki stomatologicznej pozwala na odbudowę zębów pacjenta nawet przy całkowitych brakach. Pierwszym krokiem jest wykonanie tomografii komputerowej czyli badania CBCT. Po wstępnej ocenie warunków kostnych i przestrzennych planuje się implantacje... więcej»