+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2015-12-15

Odświeżamy nasz fanpage na Facebooku


Odświeżamy nasz fanpage na FacebookuOdświeżamy nasz fanpage na FacebookuOdświeżamy nasz fanpage na Facebooku
Nasz firmowy profil na Facebooku działa już od pewnego czasu, ale niestety zaniedbaliśmy ostatnio trochę jego uzupełnianie. Odświeżenie naszego facebookowego profilu, to jedno z naszych noworocznych postanowień. Mamy nadzieję, że od tej pory nasz kontakt z Państwem na Facebooku będzie... więcej»

2015-12-10

W nowym roku stawiamy na marketing internetowy


W nowym roku stawiamy na marketing internetowyW nowym roku stawiamy na marketing internetowyW nowym roku stawiamy na marketing internetowy
Nadchodzi Nowy Rok, a wraz z nim nowe plany i zamierzenia związane z marketingiem i reklamą. W nadchodzącym roku chcielibyśmy zintensyfikować naszą obecność w Internecie i mediach społecznościowych, by tymi kanałami lepiej docierać do Państwa z naszymi usługami. W celu realizacji... więcej»

2015-02-09

Nici PDO - Bezoperacyjny lifting twarzy


Nici PDO - Bezoperacyjny lifting twarzyNici PDO - Bezoperacyjny lifting twarzyNici PDO - Bezoperacyjny lifting twarzy
Nici First Lift są wykonane z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksan). System nici PDO powstał 5 lat temu w Korei Południowej, gdzie zauważono, że obecność nici PDO w tkance, połączona z akupunkturą, wzmacnia mięśnie i ścięgna organizmu. Początkowo stosowano PDO głównie w... więcej»