+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2014-08-17

NOWOCZESNA PROTETYKA MOŻE SPEŁNIĆ MARZENIA O PIĘKNYM UŚMIECHU


NOWOCZESNA PROTETYKA MOŻE SPEŁNIĆ MARZENIA O PIĘKNYM UŚMIECHUNOWOCZESNA PROTETYKA MOŻE SPEŁNIĆ MARZENIA O PIĘKNYM UŚMIECHUNOWOCZESNA PROTETYKA MOŻE SPEŁNIĆ MARZENIA O PIĘKNYM UŚMIECHU
Nowoczesna terapia protetyczna możliwa jest dzięki zastosowaniu uzupełnień stałych i ruchomych, zapewniając doskonalą estetykę i poprawne funkcjonowania układu narządu żucia. Ważną funkcją, jaką pełni protetyka estetyczna, jest też poprawa wyglądu zębów. Niepełne... więcej»

2013-02-24

RADIESSE - NOWOCZESNY WYPEŁNIACZ ZMARSZCZEK


RADIESSE - NOWOCZESNY WYPEŁNIACZ ZMARSZCZEKRADIESSE - NOWOCZESNY WYPEŁNIACZ ZMARSZCZEKRADIESSE - NOWOCZESNY WYPEŁNIACZ ZMARSZCZEK
Radiesse to preparat należący do nowej generacji wypełniaczy semi-permamentnych. Jest to jeden z najbardziej oryginalnych preparatów wypełniających zmarszczki, który prócz działania wypełniającego, służy do modelowania konturu twarzy. Zabiegi wykonywane na pojedyncze... więcej»

2012-04-24

IMPLANTY


IMPLANTYIMPLANTYIMPLANTY
Szanowni Państwo, unowocześniając naszą ofertę jest nam niezmiernie miło poinformować, iż wprowadziliśmy leczenie implantologiczne do naszej oferty stając się jednocześnie autoryzowanym gabinetem implantologicznym niemieckiej firmy Dentsply FRIADENT. Stawiając zawsze na... więcej»