+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2016-04-13

Mikroskop Stomatologiczny Leica


Mikroskop Stomatologiczny LeicaMikroskop Stomatologiczny LeicaMikroskop Stomatologiczny Leica
Wychodząc naprzeciw coraz wyższym oczekiwaniom naszych Pacjentów staramy się unowocześniać i udoskonalać wyposażenie naszego gabinetu. Z przyjemnością informujemy, że zakupiliśmy najnowocześniejszy mikroskop firmy Leica, dzięki czemu leczenie staje się szybsze, łatwiejsze i... więcej»

2016-04-07

7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia


7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia7 kwietnia Światowym Dniem Zdrowia
7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia organizowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Pod hasłem "Pokonaj Cukrzycę!" WHO w tym dniu podejmuje również działania promujące wiedzę na temat cukrzycy. Na całym świecie dyskutuje się o przyczynach i zagrożeniach jakie... więcej»

2016-04-06

Zagłosuj na naszą klinikę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego


Zagłosuj na naszą klinikę w plebiscycie Głosu SzczecińskiegoZagłosuj na naszą klinikę w plebiscycie Głosu SzczecińskiegoZagłosuj na naszą klinikę w plebiscycie Głosu Szczecińskiego
Trwa 7 edycja organizowanego przez Głos Szczeciński plebiscytu medycznego "Hipokrates", w którym można głosować na najleszych lekarzy, pielęgniarki i przychodnie w poszczególnych powiatach. Nagrody zastaną przyznane w pięciu kategoriach: najpopularniejszy lekarz, najpopularniejsza... więcej»