+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2016-02-25

Magazyn Zdrowa Uroda już w sieci


Magazyn Zdrowa Uroda już w sieciMagazyn Zdrowa Uroda już w sieciMagazyn Zdrowa Uroda już w sieci
Zainaugurował swoją działalność magazyn Zdrowa Uroda - portal o zdrowiu i urodzie, który nasza klinika współtworzy. W serwisie znajdziemy tematy poświęcone zdrowiu, zarówno fizycznemu jak i psychicznemu, urodzie, aktywności fizycznej i innych aspektach naszego życia, które mają... więcej»

2016-01-29

Szybkie i bezpieczne wybielanie zębów - Walentynkowa promocja!


Szybkie i bezpieczne wybielanie zębów - Walentynkowa promocja!Szybkie i bezpieczne wybielanie zębów - Walentynkowa promocja!Szybkie i bezpieczne wybielanie zębów - Walentynkowa promocja!
Szybkie i bezpieczne wybielanie zębów. Tylko w lutym 550 zł (wybielanie domowe, 8 strzykawek żelu wybielającego oraz 2 nakładki do wybielania). Novon - to aktywny opatentowany składnik żelów wybielających White Dental Beauty. Przyspiesza on efekt wybielania, a jednocześnie powoduje,... więcej»

2016-01-15

Nasza szeroka oferta


Nasza szeroka ofertaNasza szeroka ofertaNasza szeroka oferta
Współczesna stomatologia, to szeroki wachlarz dziedzin związanych z jamą ustną, wspartych nowoczesnymi technologiami i zaawansowanym sprzętem. Zgodnie z najnowszymi trendami w usługach stomatologicznych staramy się nieustannie poszerzać naszą ofertę i wzbogacać ją o najnowsze... więcej»