+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2016-01-04

W Nowy Rok z nową witryną internetową


W Nowy Rok z nową witryną internetowąW Nowy Rok z nową witryną internetowąW Nowy Rok z nową witryną internetową
W Nowy Rok wchodzimy z nową witryną internetową. Podobnie jak poprzednią, wykonało ją dla nas Studio Projektów Internetowych. Nasza nowa strona www, zgodnie z najnowszymi trendami, jest w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych - smartfonów i tabletów (tzw. strona responsywna). Mamy... więcej»

2015-12-22

Profil Parkowej w serwisie społecznościowym Google+


Profil Parkowej w serwisie społecznościowym Google+Profil Parkowej w serwisie społecznościowym Google+Profil Parkowej w serwisie społecznościowym Google+
Część z Państwa wyżej od Facebooka ceni sobie serwis społecznościowy Google+. Dla tych z Państwa równolegle prowadzić będziemy naszą stronę Google+ z bieżącymi informacjami o naszej działalności i ofercie usług medycznych. Nasz profil znajduje się pod... więcej»

2015-12-15

Odświeżamy nasz fanpage na Facebooku


Odświeżamy nasz fanpage na FacebookuOdświeżamy nasz fanpage na FacebookuOdświeżamy nasz fanpage na Facebooku
Nasz firmowy profil na Facebooku działa już od pewnego czasu, ale niestety zaniedbaliśmy ostatnio trochę jego uzupełnianie. Odświeżenie naszego facebookowego profilu, to jedno z naszych noworocznych postanowień. Mamy nadzieję, że od tej pory nasz kontakt z Państwem na Facebooku będzie... więcej»