+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2015-12-10

W nowym roku stawiamy na marketing internetowy


W nowym roku stawiamy na marketing internetowyW nowym roku stawiamy na marketing internetowyW nowym roku stawiamy na marketing internetowy
Nadchodzi Nowy Rok, a wraz z nim nowe plany i zamierzenia związane z marketingiem i reklamą. W nadchodzącym roku chcielibyśmy zintensyfikować naszą obecność w Internecie i mediach społecznościowych, by tymi kanałami lepiej docierać do Państwa z naszymi usługami. W celu realizacji... więcej»

2015-02-09

Nici PDO - Bezoperacyjny lifting twarzy


Nici PDO - Bezoperacyjny lifting twarzyNici PDO - Bezoperacyjny lifting twarzyNici PDO - Bezoperacyjny lifting twarzy
Nici First Lift są wykonane z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksan). System nici PDO powstał 5 lat temu w Korei Południowej, gdzie zauważono, że obecność nici PDO w tkance, połączona z akupunkturą, wzmacnia mięśnie i ścięgna organizmu. Początkowo stosowano PDO głównie w... więcej»

2014-08-17

NOWOCZESNA PROTETYKA MOŻE SPEŁNIĆ MARZENIA O PIĘKNYM UŚMIECHU


NOWOCZESNA PROTETYKA MOŻE SPEŁNIĆ MARZENIA O PIĘKNYM UŚMIECHUNOWOCZESNA PROTETYKA MOŻE SPEŁNIĆ MARZENIA O PIĘKNYM UŚMIECHUNOWOCZESNA PROTETYKA MOŻE SPEŁNIĆ MARZENIA O PIĘKNYM UŚMIECHU
Nowoczesna terapia protetyczna możliwa jest dzięki zastosowaniu uzupełnień stałych i ruchomych, zapewniając doskonalą estetykę i poprawne funkcjonowania układu narządu żucia. Ważną funkcją, jaką pełni protetyka estetyczna, jest też poprawa wyglądu zębów. Niepełne... więcej»