+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2021-11-26

Emdogain Straumann


Emdogain Straumann Emdogain Straumann Emdogain Straumann
Emdogain Straumann to niezwykle skuteczny preparat biologiczny w postaci żelu zawierającym naturalne białka. Głównym składnikiem Emdogainu jest amelogenina, czyli białko produkowane przez organizm ludzki jedynie w procesie formowania się zębów w życiu płodowym każdego człowieka.... więcej»

2021-11-22

Juvenus Croma - nowe stymulatory tkankowe


Juvenus Croma - nowe stymulatory tkankowe Juvenus Croma - nowe stymulatory tkankowe Juvenus Croma - nowe stymulatory tkankowe
Juvenus to najnowsza linia preparatów o działaniu przeciwstarzeniowym, na bazie polinukleotydów stworzona przez Croma Pharma, austriacką firmę specjalizującą się w produkcji strzykawek z kwasem hialuronowym. Nowa linia Juvenus Croma została stworzona dla potrzeb osób borykających się z... więcej»

2021-10-29

DERMAPEN™ - urządzenie do mikronakłuwania frakcyjnego skóry


DERMAPEN™ - urządzenie do mikronakłuwania frakcyjnego skóryDERMAPEN™ - urządzenie do mikronakłuwania frakcyjnego skóryDERMAPEN™ - urządzenie do mikronakłuwania frakcyjnego skóry
Dermapen to innowacyjne, cyfrowe urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na twarzy, dekolcie, szyi, brzuchu, dłoniach, udach oraz pośladkach. Zabieg z użyciem Dermapen nazywany jest potocznie mezoterapią mikroigłowa z racji jego budowy i zastosowania.... więcej»