+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2019-10-28

Protetyka stomatologiczna w naszej ofercie


Protetyka stomatologiczna w naszej ofercieProtetyka stomatologiczna w naszej ofercieProtetyka stomatologiczna w naszej ofercie
Protetyka stomatologiczna to jedna z wielu usług stomatologicznych wykonywanych w gabinetach Parkowa w Stargardzie. Od początku naszej stomatologicznej działalności stawialiśmy na szeroką ofertę, która również uwzględni problemy naszych Pacjentów z powodu utraty zębów. Nasze... więcej»

2019-10-24

Jak wybrać gabinet medycyny estetycznej?


Jak wybrać gabinet medycyny estetycznej?Jak wybrać gabinet medycyny estetycznej?Jak wybrać gabinet medycyny estetycznej?
Zabiegi medycyny estetycznej coraz częściej stają się standardowymi zabiegami wykonywanymi w gabinetach dermatologicznych, kosmetycznych i stomatologicznych.Zabiegi te stają się skuteczną metodą radzenia sobie z niedoskonałościami, które na co dzień mogą być kłopotem i utrapieniem.... więcej»

2019-09-30

Mezoterapia - zabieg poprawiający wygląd skóry


Mezoterapia - zabieg poprawiający wygląd skóryMezoterapia - zabieg poprawiający wygląd skóryMezoterapia - zabieg poprawiający wygląd skóry
Mezoterapia polega na miejscowym aplikowaniu substancji odżywczych, leczniczych lub regenerujących. Substancje te nazywane są koktajlami i zawierają unikalny skład łączący w sobie kwas hialuronowy, polinukleotydy (naprawiają uszkodzone DNA skóry), mannitol, witaminy i inne substancje o... więcej»