+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2021-08-31

Korony porcelanowe, cyrkonowe, na podbudowie metalowej - czyli koronowy zawrót głowy


Korony porcelanowe, cyrkonowe, na podbudowie metalowej - czyli koronowy zawrót głowyKorony porcelanowe, cyrkonowe, na podbudowie metalowej - czyli koronowy zawrót głowyKorony porcelanowe, cyrkonowe, na podbudowie metalowej - czyli koronowy zawrót głowy
Korony zębowe stosuje się w przypadku bardzo zniszczonych zębów i umożliwiają one rekonstrukcję zębów dotkniętych próchnicą czy złamanych oraz usuniętych. Zakłada się je również w przypadku leczenia endodontycznego i przebarwień. Korony zębowe pomagają poprawić położenie... więcej»

2021-08-27

Czym są łączniki implantologiczne indywidualne?


Czym są łączniki implantologiczne indywidualne?Czym są łączniki implantologiczne indywidualne?Czym są łączniki implantologiczne indywidualne?
W Parkowej od wielu lat stosowane są jedynie indywidualne, a nie standardowe łączniki implantologiczne... dlaczego? Dlatego, że jest to najlepsze rozwiązanie dla pacjenta. Czym w ogóle jest łącznik implantologiczny? To komponent łączący koronę protetyczną z implantem i stanowiący... więcej»

2021-08-23

Czy stan zębów przyszłej mamy ma wpływ na rozwój ciąży?


Czy stan zębów przyszłej mamy ma wpływ na rozwój ciąży?Czy stan zębów przyszłej mamy ma wpływ na rozwój ciąży?Czy stan zębów przyszłej mamy ma wpływ na rozwój ciąży?
Rozwój dziecka w okresie prenatalnym bardzo mocno zależy od zdrowego stylu życia jego mamy. Niezadbana jama ustna może zdecydowanie zagrozić zdrowiu nienarodzonego dziecka. W przypadku chorób jamy ustnej niestety nie wszystkie zabiegi można wykonać podczas ciąży, dlatego konieczne jest... więcej»