+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2020-06-22

System Regeneris – osocze PRP


System Regeneris – osocze PRPSystem Regeneris – osocze PRPSystem Regeneris – osocze PRP
Osocze bogatopłytkowe zdobyło sławę na całym świecie, a zabieg z jego wykorzystaniem okrzyknięto Wampirzym Liftingiem. Osocze PRP to autologiczny preparat otrzymywany z własnej krwi pacjenta, dlatego zabieg ten tak bardzo ceniony jest przez osoby preferujące naturalne składniki w... więcej»

2020-05-25

Peptydy biomimetyczne w medycynie estetycznej


Peptydy biomimetyczne w medycynie estetycznejPeptydy biomimetyczne w medycynie estetycznejPeptydy biomimetyczne w medycynie estetycznej
Technologia w medycynie estetycznej staje na coraz wyższym poziomie zaawansowania, dzięki czemu możemy korzystać z najlepszych rozwiązań bezpiecznych dla naszego organizmu i naszej urody. Ostatnio coraz większą popularność zyskują techniki biostymulacyjne, czyli zabiegi z... więcej»

2020-05-15

Wypełniacze Belotero 


Wypełniacze Belotero Wypełniacze Belotero Wypełniacze Belotero 
Zabiegi medycyny estetycznej mogą być dobrym rozwiązaniem na nasze problemy z urodą. Możemy dzięki nim odzyskać promienną kondycję skóry oraz pełny kształt ust lub pozbyć się mało lubianych zmarszczek. Ale same zabiegi to nie wszystko. Bardzo ważne jest jakie preparaty stosowane są... więcej»