+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2021-09-24

Co to jest resekcja wierzchołka korzenia?


Co to jest resekcja wierzchołka korzenia?Co to jest resekcja wierzchołka korzenia?Co to jest resekcja wierzchołka korzenia?
Leczenie endodontyczne (kanałowe) obciążone jest zarówno ryzykiem powikłań wczesnych, jak i odległych. Do najczęściej występujących powikłań wczesnych, które są wskazaniem do zabiegu resekcji wierzchołka korzenia zęba należą: złamanie narzędzia w kanale... więcej»

2021-09-20

Jesienne zabiegi medycyny estetycznej


Jesienne zabiegi medycyny estetycznejJesienne zabiegi medycyny estetycznejJesienne zabiegi medycyny estetycznej
Jesień to idealna pora na regenerację naszej skóry po tak wyczerpującym gorącym okresie jakim jest lato. Latem nasza skóra najczęściej doświadcza przesuszenia, zmarszczki mimiczne stają się bardziej widoczne, a konsekwencją nadmiernego nasłonecznienia może być również nasilenie... więcej»

2021-08-31

Korony porcelanowe, cyrkonowe, na podbudowie metalowej - czyli koronowy zawrót głowy


Korony porcelanowe, cyrkonowe, na podbudowie metalowej - czyli koronowy zawrót głowyKorony porcelanowe, cyrkonowe, na podbudowie metalowej - czyli koronowy zawrót głowyKorony porcelanowe, cyrkonowe, na podbudowie metalowej - czyli koronowy zawrót głowy
Korony zębowe stosuje się w przypadku bardzo zniszczonych zębów i umożliwiają one rekonstrukcję zębów dotkniętych próchnicą czy złamanych oraz usuniętych. Zakłada się je również w przypadku leczenia endodontycznego i przebarwień. Korony zębowe pomagają poprawić położenie... więcej»