+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2021-08-27

Czym są łączniki implantologiczne indywidualne?


Czym są łączniki implantologiczne indywidualne?Czym są łączniki implantologiczne indywidualne?Czym są łączniki implantologiczne indywidualne?
W Parkowej od wielu lat stosowane są jedynie indywidualne, a nie standardowe łączniki implantologiczne... dlaczego? Dlatego, że jest to najlepsze rozwiązanie dla pacjenta. Czym w ogóle jest łącznik implantologiczny? To komponent łączący koronę protetyczną z implantem i stanowiący... więcej»

2021-08-23

Czy stan zębów przyszłej mamy ma wpływ na rozwój ciąży?


Czy stan zębów przyszłej mamy ma wpływ na rozwój ciąży?Czy stan zębów przyszłej mamy ma wpływ na rozwój ciąży?Czy stan zębów przyszłej mamy ma wpływ na rozwój ciąży?
Rozwój dziecka w okresie prenatalnym bardzo mocno zależy od zdrowego stylu życia jego mamy. Niezadbana jama ustna może zdecydowanie zagrozić zdrowiu nienarodzonego dziecka. W przypadku chorób jamy ustnej niestety nie wszystkie zabiegi można wykonać podczas ciąży, dlatego konieczne jest... więcej»

2021-07-31

Belotero Revive w zabiegach mezoterapii


Belotero Revive w zabiegach mezoterapiiBelotero Revive w zabiegach mezoterapiiBelotero Revive w zabiegach mezoterapii
Mezoterapia to niechirurgiczna metoda stosowana do regeneracji i poprawy wyglądu skóry. Polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu substancji leczniczych w miejsca zmienione chorobowo lub cechujące się mało estetycznym wyglądem. Preparaty do mezoterapii to głównie mieszanka substancji... więcej»