+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2019-08-26

Biały nalot na języku u dzieci i dorosłych


Biały nalot na języku u dzieci i dorosłychBiały nalot na języku u dzieci i dorosłychBiały nalot na języku u dzieci i dorosłych
Biały nalot na języku nie wygląda zachwycająco, a nawet może być oznaką chorób. Biały nalot może wystąpić zarówno u dzieci jak i u osób dorosłych. Najczęściej jest wynikiem palenia papierosów, niedoboru płynów w organizmie lub złej diety. Jeśli nalot pojawia się z innymi... więcej»

2019-08-21

Czym jest periimplantitis?


Czym jest periimplantitis?Czym jest periimplantitis?Czym jest periimplantitis?
Periimplantitis to zapalenie tkanek wokół implantu, którego można wyróżnić dwa rodzaje: pierwszy: stan zapalny dotyczy tylko tkanek miękkich (dziąsła); drugi: stan zapalny obejmuje również tkanki twarde (kości, w której osadzony jest implant zęba). Początkowo stan zapalny... więcej»

2019-07-31

Medycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznym


Medycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznymMedycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznymMedycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznym
Na polskim rynku coraz częściej zabiegi medycyny estetycznej wykonują gabinety stomatologiczne. Lekarze stomatolodzy to specjaliści od budowy twarzy i mają ku temu odpowiedznie wykształcenie. W obecnych czasach stomatologia to nie jedynie leczenie zębów, ale również dbałość o estetykę... więcej»