+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2020-09-24

Czym jest diastema?


Czym jest diastema?Czym jest diastema?Czym jest diastema?
Diastema określa szparę spowodowaną rozsunięciem zębów siecznych przyśrodkowych górnych, czyli jest widoczną przestrzenią między sąsiednimi zębami. Taki stan najczęściej wiąże się z przerośniętym wędzidłem wargi górnej lub innymi patologiami w tkankach przyzębia co wymaga... więcej»

2020-09-21

Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek?


Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek?Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek?Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek?
Starzenie się skóry najczęściej objawia się pojawieniem zmarszczek. Zdarza się, że nawet osoba po dwudziestym roku życia może zaobserwować u siebie pierwsze zmarszczki. Oczywiście, nie należy zamartwiać się z tego powodu, ponieważ istnieje obecnie wiele sposobów na utrzymanie skóry... więcej»

2020-08-31

Wskazania do wykonania zabiegów medycyny estetycznej


Wskazania do wykonania zabiegów medycyny estetycznejWskazania do wykonania zabiegów medycyny estetycznejWskazania do wykonania zabiegów medycyny estetycznej
Zabiegi medycyny estetycznej wykonuje się zarówno w gabinetach dermatologicznych, lekarskich, jak i stomatologicznych. Pewna część procedur nieinwazyjnych z powodzeniem przeprowadzana może być też w gabinetach kosmetycznych i kosmetologicznych. W Gabinetach Parkowa oferujemy Państwu... więcej»