+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2021-06-22

Słońce a zabiegi medycyny estetycznej


Słońce a zabiegi medycyny estetycznejSłońce a zabiegi medycyny estetycznejSłońce a zabiegi medycyny estetycznej
Wakacje to najlepszy czas na odpoczynek, także dla naszej skóry. Zabiegi medycyny estetycznej w okresie letnim należy traktować jako element pielęgnacji i profilaktyki o naszą skórę. Są zabiegi, które wymagają od nas ostrożności z nasłonecznieniem po zabiegu, ale większość z nich... więcej»

2021-06-15

Opis działania i przydatności do zabiegów implantacji oraz innych wskazań do stosowania materiału BioOss


Opis działania i przydatności do zabiegów implantacji oraz innych  wskazań do stosowania materiału BioOssOpis działania i przydatności do zabiegów implantacji oraz innych  wskazań do stosowania materiału BioOssOpis działania i przydatności do zabiegów implantacji oraz innych  wskazań do stosowania materiału BioOss
Biomateriały coraz śmielej wkraczają do świata medycyny. Największą ich zaletą jest biozgodność, czyli implantowane do ciała ludzkiego substancje nie działają toksycznie i nie wywołują reakcji ze strony naszego organizmu. Bio-Oss to materiał opracowany w latach 80 XX. wieku przez... więcej»

2021-05-28

Lekarz implantolog – najlepszy przyjaciel


Lekarz implantolog – najlepszy przyjacielLekarz implantolog – najlepszy przyjacielLekarz implantolog – najlepszy przyjaciel
Lekarz implantolog jest specjalistą zajmującym się odbudową brakującego uzębienia w oparciu o implanty stomatologiczne. Implanty stomatologiczne to doskonałe rozwiązanie dla osób, u których z różnych przyczyn ząb musiał zostać usunięty lub leczenie kanałowe zębów okazało się... więcej»