+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2020-05-25

Peptydy biomimetyczne w medycynie estetycznej


Peptydy biomimetyczne w medycynie estetycznejPeptydy biomimetyczne w medycynie estetycznejPeptydy biomimetyczne w medycynie estetycznej
Technologia w medycynie estetycznej staje na coraz wyższym poziomie zaawansowania, dzięki czemu możemy korzystać z najlepszych rozwiązań bezpiecznych dla naszego organizmu i naszej urody. Ostatnio coraz większą popularność zyskują techniki biostymulacyjne, czyli zabiegi z... więcej»

2020-05-15

Wypełniacze Belotero 


Wypełniacze Belotero Wypełniacze Belotero Wypełniacze Belotero 
Zabiegi medycyny estetycznej mogą być dobrym rozwiązaniem na nasze problemy z urodą. Możemy dzięki nim odzyskać promienną kondycję skóry oraz pełny kształt ust lub pozbyć się mało lubianych zmarszczek. Ale same zabiegi to nie wszystko. Bardzo ważne jest jakie preparaty stosowane są... więcej»

2020-04-30

Na czym polega leczenie kanałowe?


Na czym polega leczenie kanałowe?Na czym polega leczenie kanałowe?Na czym polega leczenie kanałowe?
Leczenie kanałowe (leczenie endodontyczne) wymagane jest w momencie nieodwracalnego zapalenia miazgi zęba wywołanego np. długo nieleczoną próchnicą. Dawniej leczenie kanałowe było bolesne, nieprzyjemne i długotrwałe. Wtedy też w obawie przed bolesnym leczeniem decydowano się na... więcej»