+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2020-04-22

Do czego służą mosty protetyczne?


Do czego służą mosty protetyczne?Do czego służą mosty protetyczne?Do czego służą mosty protetyczne?
Mosty protetyczne służą do odbudowy częściowych braków w uzębieniu i stanowią doskonałą alternatywę dla protez ruchomych. Ponadto mocowane są na stałe, co gwarantuje większy komfort niż w przypadku protez ruchomych. Mosty protetyczne zbudowane są z dwóch elementów: filarów:... więcej»

2020-04-10

Zdrowych Świąt Wielkiej Nocy


Zdrowych Świąt Wielkiej NocyZdrowych Świąt Wielkiej NocyZdrowych Świąt Wielkiej Nocy
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz wszelkiej pomyślności na przyszłe czasy wszystkim naszym Pacjentom, Sympatykom i Przyjaciołom życzy zespół Gabinetów Stomatologicznych... więcej»

2020-03-31

Ujędrnienie i napięcie twarzy bez skalpela - zabieg Endermolift


Ujędrnienie i napięcie twarzy bez skalpela - zabieg EndermoliftUjędrnienie i napięcie twarzy bez skalpela - zabieg EndermoliftUjędrnienie i napięcie twarzy bez skalpela - zabieg Endermolift
Dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny estetycznej skutecznie walczy z oznakami starzenia się skóry. Do walki tej służą nam preparaty coraz wyższej jakości oraz coraz bardziej rozwinięta technologia w postaci sprzętu medycznego. Do takiego nowatorskiego urządzenia zaliczamy... więcej»