+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2020-09-21

Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek?


Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek?Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek?Jak zapobiegać powstawaniu zmarszczek?
Starzenie się skóry najczęściej objawia się pojawieniem zmarszczek. Zdarza się, że nawet osoba po dwudziestym roku życia może zaobserwować u siebie pierwsze zmarszczki. Oczywiście, nie należy zamartwiać się z tego powodu, ponieważ istnieje obecnie wiele sposobów na utrzymanie skóry... więcej»

2020-08-31

Wskazania do wykonania zabiegów medycyny estetycznej


Wskazania do wykonania zabiegów medycyny estetycznejWskazania do wykonania zabiegów medycyny estetycznejWskazania do wykonania zabiegów medycyny estetycznej
Zabiegi medycyny estetycznej wykonuje się zarówno w gabinetach dermatologicznych, lekarskich, jak i stomatologicznych. Pewna część procedur nieinwazyjnych z powodzeniem przeprowadzana może być też w gabinetach kosmetycznych i kosmetologicznych. W Gabinetach Parkowa oferujemy Państwu... więcej»

2020-08-25

Charakterystyka płytki nazębnej


Charakterystyka płytki nazębnejCharakterystyka płytki nazębnejCharakterystyka płytki nazębnej
Płytka nazębna jest lepką i bezbarwną warstwą bakterii oraz cukrów nieustannie odkładającą się na powierzchni twardych elementów tkanek jamy ustnej. Tworzy się bez względu na wiek czy płeć. Zaniedbanie w regularnym usuwaniu płytki nazębnej doprowadzi do rozwoju wielu patologii,... więcej»