+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2019-08-21

Czym jest periimplantitis?


Czym jest periimplantitis?Czym jest periimplantitis?Czym jest periimplantitis?
Periimplantitis to zapalenie tkanek wokół implantu, którego można wyróżnić dwa rodzaje: pierwszy: stan zapalny dotyczy tylko tkanek miękkich (dziąsła); drugi: stan zapalny obejmuje również tkanki twarde (kości, w której osadzony jest implant zęba). Początkowo stan zapalny... więcej»

2019-07-31

Medycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznym


Medycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznymMedycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznymMedycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznym
Na polskim rynku coraz częściej zabiegi medycyny estetycznej wykonują gabinety stomatologiczne. Lekarze stomatolodzy to specjaliści od budowy twarzy i mają ku temu odpowiedznie wykształcenie. W obecnych czasach stomatologia to nie jedynie leczenie zębów, ale również dbałość o estetykę... więcej»

2019-07-26

Dobry protetyk na wagę złota


Dobry protetyk na wagę złotaDobry protetyk na wagę złotaDobry protetyk na wagę złota
Protetyka to kolejny dział stomatologii zajmujący się odtwarzaniem pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych. Głównie zajmuje się wytworem protez zębowych - stałych oraz ruchomych. Wszystkie prace protetyczne w gabinetach stomatologicznych wykonuje się we... więcej»