+48.791653570

aktualności i wydarzenia


2021-12-14

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2022!


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku 2022 pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć Naszym Pacjentom, moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Zespół Parkowa...  więcej»

2021-11-30

Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym i fibryną z krwi własnej pacjenta - dobrodziejstwo w zabiegach chirurgicznych jamy ustnej oraz zastrzyk młodości w medycynie estetycznej


Organizm ludzki posiada naturalne zdolności regeneracyjne, które przyczyniają się do poprawy lepszej kondycji. Za cały proces regeneracji odpowiada złożony system regeneracji komórek. Dzisiejsza medycyna potrawi wykorzystać naturalną zdolność organizmu do regeneracji, dlatego możemy wyk...  więcej»

2021-11-26

Emdogain Straumann


Emdogain Straumann to niezwykle skuteczny preparat biologiczny w postaci żelu zawierającym naturalne białka. Głównym składnikiem Emdogainu jest amelogenina, czyli białko produkowane przez organizm ludzki jedynie w procesie formowania się zębów w życiu płodowym każdego człowieka. Dział...  więcej»