+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2018-02-12

Zalety stosowania implantów


Zalety stosowania implantówZalety stosowania implantówZalety stosowania implantów
Uzupełnienia protetyczne na implantach to nowoczesny sposób na odzyskanie naturalnego uśmiechu i estetyki twarzy. Jak wszystko, również zastosowanie implantów, ma swoje zalety i wady. Korzyści jednak zdecydowanie przeważają i dlatego skupimy się na pozytywnych aspektach stosowania... więcej»

2018-01-31

Fibryna bogatopłytkowa PRF i jej zastosowanie


Fibryna bogatopłytkowa PRF i jej zastosowanieFibryna bogatopłytkowa PRF i jej zastosowanieFibryna bogatopłytkowa PRF i jej zastosowanie
W 2001 roku dr Joseph Choukroun z Nicei tworzy nową metodologię stymulacji wzrostu tkanek, którą nazywa fibryną bogatopłytkową - Platelet Rich Fibrin. Jest ona autogenną membraną uzyskaną z krwi Pacjenta, należącą do nowej generacji koncentratów płytkowych o uproszczonym... więcej»

2018-01-18

Lakowanie zębów


Lakowanie zębówLakowanie zębówLakowanie zębów
Lakowanie zębów to zabieg wykonywany w gabinecie stomatologicznym, który polega na zabezpieczeniu trudnych do oczyszczania bruzd i szczelin zębów za pomocą płynnego materiału kompozytowego. Celem tego zabiegu jest ochrona zębów przed bakteriami próchnicy. Lakowanie jest bezbolesne,... więcej»