+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2020-01-30

Innowacyjne peelingi chemiczne w naszej ofercie


Innowacyjne peelingi chemiczne w naszej ofercieInnowacyjne peelingi chemiczne w naszej ofercieInnowacyjne peelingi chemiczne w naszej ofercie
Gabinety Parkowa polecają Państwu dermatologiczne peelingi chemiczne Mesopeel Mesoestetic®. Peelingi te są nowością w naszej ofercie z zakresu medycyny estetycznej. Nasza kadra lekarska ciągle podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie, dlatego możemy zaoferować najlepsze rozwiązania w... więcej»

2020-01-27

Jak wyprostować krzywe zęby?


Jak wyprostować krzywe zęby? Jak wyprostować krzywe zęby? Jak wyprostować krzywe zęby?
Krzywe zęby można mieć w każdym wieku. Rozpoznanie wady zgryzu już od najmłodszych lat gwarantuje szybsze i skuteczniejsze przywrócenie aparatowi żucia prawidłowej funkcjonalności. Sposobów jest wiele, w tym m.in. aparat ortodontyczny. Nieprawidłowy zgryz może zmieniać rysy twarzy.... więcej»

2020-01-20

Czym są implanty zębowe?


Czym są implanty zębowe? Czym są implanty zębowe? Czym są implanty zębowe?
Implantologia stomatologiczna jest niezwykle dynamicznie rozwijającą się dyscypliną kliniczną. Zastosowanie metod leczenia z wykorzystaniem implantów pozwala na uzupełnienie braków uzębienia w sposób efektywny i przewidywalny. Dzięki postępowi w zakresie materiałów stosowanych w... więcej»