+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2020-03-31

Ujędrnienie i napięcie twarzy bez skalpela - zabieg Endermolift


Ujędrnienie i napięcie twarzy bez skalpela - zabieg EndermoliftUjędrnienie i napięcie twarzy bez skalpela - zabieg EndermoliftUjędrnienie i napięcie twarzy bez skalpela - zabieg Endermolift
Dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny estetycznej skutecznie walczy z oznakami starzenia się skóry. Do walki tej służą nam preparaty coraz wyższej jakości oraz coraz bardziej rozwinięta technologia w postaci sprzętu medycznego. Do takiego nowatorskiego urządzenia zaliczamy... więcej»

2020-03-25

Przyczyny nadwrażliwości zębów


Przyczyny nadwrażliwości zębówPrzyczyny nadwrażliwości zębówPrzyczyny nadwrażliwości zębów
Nadwrażliwość zębów jest to ból spowodowany starciem powierzchni zęba lub tkanki dziąsła. Osoby cierpiące już na nadwrażliwość zębów zazwyczaj myją zęby krótko i delikatnie z obawy na pojawiający się ból. Taka postawa sprzyja rozwojowi innych chorób zębów takich jak... więcej»

2020-03-16

Informacja


InformacjaInformacjaInformacja
DRODZY PACJENCI, W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie związaną z zagrożeniem wirusem Covid -19 pragniemy poinformować, że Gabinety Parkowa ograniczyły do minimum działalność medyczną. Od 21.03.2020r do 29.03.2020r. całkowicie wstrzymujemy... więcej»