+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2021-06-28

Botoks - to warto jeszcze wiedzieć


Botoks - to warto jeszcze wiedzieć Botoks - to warto jeszcze wiedzieć Botoks - to warto jeszcze wiedzieć
Zabiegi toksyną botulinową są obecnie tak popularne na całym świecie, że trudno nie wspomnieć o nich także na naszej stronie. W naszej ofercie medycyny estetycznej znajdą Państwo również za zabiegi w tym zakresie. Toksyna botulinowa, znana bardziej jako "botox", jest substancją... więcej»

2021-06-22

Słońce a zabiegi medycyny estetycznej


Słońce a zabiegi medycyny estetycznejSłońce a zabiegi medycyny estetycznejSłońce a zabiegi medycyny estetycznej
Wakacje to najlepszy czas na odpoczynek, także dla naszej skóry. Zabiegi medycyny estetycznej w okresie letnim należy traktować jako element pielęgnacji i profilaktyki o naszą skórę. Są zabiegi, które wymagają od nas ostrożności z nasłonecznieniem po zabiegu, ale większość z nich... więcej»

2021-06-15

Opis działania i przydatności do zabiegów implantacji oraz innych wskazań do stosowania materiału BioOss


Opis działania i przydatności do zabiegów implantacji oraz innych  wskazań do stosowania materiału BioOssOpis działania i przydatności do zabiegów implantacji oraz innych  wskazań do stosowania materiału BioOssOpis działania i przydatności do zabiegów implantacji oraz innych  wskazań do stosowania materiału BioOss
Biomateriały coraz śmielej wkraczają do świata medycyny. Największą ich zaletą jest biozgodność, czyli implantowane do ciała ludzkiego substancje nie działają toksycznie i nie wywołują reakcji ze strony naszego organizmu. Bio-Oss to materiał opracowany w latach 80 XX. wieku przez... więcej»