+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2019-10-31

Wolumetria twarzy


Wolumetria twarzyWolumetria twarzyWolumetria twarzy
Wolumetria brzmi bardziej jak pojęcie muzyczne niż zabieg modelowania twarzy. Jest to jednak zabieg modelowania i konturowania twarzy bez użycia skalpelu polegający na wprowadzeniu wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego czy hydroksyapatytu wapnia, który skutecznie zwiększa objętość... więcej»

2019-10-28

Protetyka stomatologiczna w naszej ofercie


Protetyka stomatologiczna w naszej ofercieProtetyka stomatologiczna w naszej ofercieProtetyka stomatologiczna w naszej ofercie
Protetyka stomatologiczna to jedna z wielu usług stomatologicznych wykonywanych w gabinetach Parkowa w Stargardzie. Od początku naszej stomatologicznej działalności stawialiśmy na szeroką ofertę, która również uwzględni problemy naszych Pacjentów z powodu utraty zębów. Nasze... więcej»

2019-10-24

Jak wybrać gabinet medycyny estetycznej?


Jak wybrać gabinet medycyny estetycznej?Jak wybrać gabinet medycyny estetycznej?Jak wybrać gabinet medycyny estetycznej?
Zabiegi medycyny estetycznej coraz częściej stają się standardowymi zabiegami wykonywanymi w gabinetach dermatologicznych, kosmetycznych i stomatologicznych.Zabiegi te stają się skuteczną metodą radzenia sobie z niedoskonałościami, które na co dzień mogą być kłopotem i utrapieniem.... więcej»