+48 791 653 570

  Aktualności i wydarzenia


2019-01-24

Mezoterapia igłowa - delikatna i wszechstronna niechirurgiczna metoda usuwania zmarszczek


Mezoterapia igłowa - delikatna i wszechstronna niechirurgiczna metoda usuwania zmarszczekMezoterapia igłowa - delikatna i wszechstronna niechirurgiczna metoda usuwania zmarszczekMezoterapia igłowa - delikatna i wszechstronna niechirurgiczna metoda usuwania zmarszczek
Gabinety Parkowa zachęcają Państwa do skorzystania z niechirurgicznej metody usuwania zmarszczek jaką jest mezoterapia igłowa. Metoda ta pozwala na przywrócenie jędrności i spójności skórze w okolicach twarzy, oczu i szyi. Zabieg ten dodatkowo odbudowuje, odżywia i regeneruje skórę w... więcej»

2019-01-20

CELLULAR MATRIX® - Synergiczne działanie osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego


CELLULAR MATRIX® - Synergiczne działanie osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowegoCELLULAR MATRIX® - Synergiczne działanie osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowegoCELLULAR MATRIX® - Synergiczne działanie osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego
To efekt wieloletniej pracy lekarzy, biotechnologów i inżynierów tkankowych ze szwajcarskiego Laboratorium RegenLab, którzy po stworzeniu i opatentowaniu zestawów RegenACR (Regeneris) udoskonalili technologię, wzbogacając dobrze znane zestawy o 1,5 % nieusieciowany kwas... więcej»

2019-01-14

Czym zajmuje się pedodoncja?


Czym zajmuje się pedodoncja? Czym zajmuje się pedodoncja? Czym zajmuje się pedodoncja?
Pedodoncja zajmuje się profilaktyką i leczeniem stomatologicznym u dzieci. Leczenie uzębienia i jamy ustnej u najmłodszych pacjentów różni się od leczenia dorosłego człowieka, dlatego stworzono osobnym dział stomatologii poświęcony jedynie dzieciom. Odpowiedzialnego podejścia do... więcej»