+48.791653570

2013-02-24

RADIESSE - NOWOCZESNY WYPEŁNIACZ ZMARSZCZEK


RADIESSE - NOWOCZESNY WYPEŁNIACZ ZMARSZCZEK

Radiesse to preparat należący do nowej generacji wypełniaczy semi-permamentnych. Jest to jeden z najbardziej oryginalnych preparatów wypełniających zmarszczki, który prócz działania wypełniającego, służy do modelowania konturu twarzy.

Zabiegi wykonywane na pojedyncze zmarszczki są wielokrotnie nie wystarczające, by przywrócić młody i świeży wygląd. Aby przeciwdziałać sile ciążenia i aby twarz odzyskała młodszy kształt, potrzebuje ona realnego wypełnienia.

Efekt taki można uzyskać dzięki wypełniaczowi, który stymuluje naturalny proces produkcji własnego kolagenu, gwarantujący skuteczne i długotrwałe wypełnienie.

Radiesse jest produktem o podwójnym działaniu. Polega ono na natychmiastowym wygładzeniu zmarszczek przy jednoczesnej stymulacji produkcji kolagenu, wspierającego rewitalizację skóry.

Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia o unikalnym i opatentowanym składzie, identyczny z tym, który występuje w ludzkich kościach i zębach. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo zabiegu.

Zalety Radiesse:

Ile potrzeba zabiegów?

Zazwyczaj wystarczy jeden zabieg. Po 3-4 miesiącach zaleca się konsultację lekarską, podczas której lekarz dokona oceny i w razie potrzeby wykona zabieg uzupełniający. Pacjenci z reguły zaraz po wypełnieniu wracają do pełnej aktywności. Możliwe objawy niepożądane takie jak obrzęk, ból, zasinienia czy zaczerwienienie ustępują zwykle po 2-3 dniach

Jak długo utrzymują się efekty?

Radiesse przywraca objętość dokładnie w tych miejscach, które wcześniej były naturalnie wypełnione. Efekty po zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się zazwyczaj ponad rok, a u wielu pacjentów dłużej

Czy zabiegi Radiesse są bezpieczne?

Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa, w 2006 roku Radiesse otrzymał rejestrację FDA (Amerykańskie Stowarzyszenie d.s. Żywności i Leków). Decydując się na zabieg, nie ma potrzeby wykonywania testów antyalergicznych, preparat nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Radiesse jest w 100% biokompatybilny tj. wchłania się sposób naturalny.

«powrót