+48.791653570

2018-05-21

Zabieg modelowania konturów twarzy - wolumetria


Zabieg korygowania lub przywracania właściwego konturu i kształtu twarzy nazywamy wolumetrią. Zabieg ten polega na wprowadzeniu za pomocą igły lub kaniuli wypełniacza, np. kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości w tkanki miękkie, które wymagają poprawy. Najczęściej są to okolice policzków, oczu, podbródka, żuchwy czy skroni. Dzięki temu rysy twarzy młodnieją, zmniejszają się bruzdy nosowo-wargowe czy zwisająca skóra na linii żuchwy.

Skóra staje się jędrna i świeża. Natomiast nasza twarz nabiera proporcji właściwych dla młodszej i piękniejszej wersji nas samych, dając jednocześnie naturalny efekt.

Wolumetria to nic innego, jak powstrzymanie oznak starzenia. Zabieg ten przywraca objętość tkanek, ale także odpowiedni poziom nawilżenia skóry oraz spłyca zmarszczki i bruzdy. Modelowanie rysów twarzy to zabieg przeznaczony dla osób w średnim i starszym wieku, ale nie tylko. Wolumetria jest zabiegiem bez skalpela i jest jak najbardziej bezpieczna dla każdego organizmu. Są jednak przypadki kiedy nie należy przeprowadzać tego zabiegu, a o tym przeczytają Państwo na naszej stronie.

Gabinety Parkowa zapraszają na profesjonalne zabiegi modelowania konturów twarzy wykonywane przez doświadczonych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej.

Czekamy na Państwa w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A, a więcej informacji udzielimy także pod numerami telefonów +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570.

Pozwólmy naszej skórze być piękną!

«powrót