+48.791653570

2018-08-30

Botoks - pogromca złych zmarszczek


Botoks stał się jednym ze skutecznych sposobów na zmarszczki mimiczne. Poprzez zabiegi toksyną botulinową możemy zlikwidować:

Co to takiego ten botoks? Jest to substancja produkowana przez beztlenowe bakterie Bacillus Botulinus zwana jadem kiełbasianym. Jad kiełbasiany powstaje w naturalny sposób podczas zepsucia się wędlin czy kiełbas. Jeśli połkniemy jad kiełbasiany, możemy doprowadzić do zatrucia organizmu, ale wstrzyknięty do naszego organizmu w odpowiedni sposób oraz w odpowiednich ilościach może zdziałać cuda. Dlatego ważne jest, aby zabiegi toksyną botulinową robili doświadczeni lekarze medycyny estetycznej.

Przed zabiegiem botoksem nie wymaga się żadnych badań. Należy jednak przeprowadzić szczegółowy wywiad z lekarzem. Oczywiście istnieją przeciwskazania do zabiegu - o nich przeczytają Państwo na naszej stronie w zakładce - medycyna estetyczna. Piszemy również o zabiegu i jego efektach. Warto przeczytać.

Zachęcamy Państwa do przeprowadzenia zabiegów z użyciem toksyny botulinowej w naszych gabinetach w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A. Nasi doświadczeni lekarze odpowiedzą na każde Państwa pytanie odnośnie zabiegu i wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy!

«powrót