+48.791653570

2018-09-19

Jak dbać o skórę jesienią?


Jak dbać o skórę jesienią?

Jesień to odpowiedni czas na regenerację skóry po okresie letnim. Po okresie wakacyjnym nierzadko zostajemy z przebarwieniami lub zmarszczkami. A w jaki sposób można się ich pozbyć? Oczywiście sposobów jest wiele. Najprostszym jest przeprowadzenie zabiegów złuszczających, które pozbędą się martwego naskórka. Wybór preparatów jest duży i każdy znajdzie odpowiedni środek dla siebie.

Dla osób bardziej wymagających Gabinety Parkowa polecają zabiegi medycyny estetycznej do których zaliczamy kwas hialuronowy i mezoterapię.

Kwas hialurownowy

Zabiegi kwasem hialuronowym pozwolą nam pozbyć sią zmarszczek. Kwas wstrzykiwany jest w miejscu powstania zmarszczek likwidując wgłębienia, a jednocześnie napręża skórę oraz uelastycznia włókna kolagenowe i elastynowe. Zabiegi te są wyjątkowo bezpieczne dla każdego pacjenta i dają długotrwałe efekty estetyczne. Ponadto zabiegi kwasem hialuronowym mają działanie rewitalizacyjne i hamują procesy starzenia skóry. Stosowanie kwasu przywraca idealne fizjologiczne środowisko skóry. Po zmarszczkach nie pozostanie żaden ślad.

Mezoterapia

Zabiegi mezoterapii zregenerują naszą skórę od środka. Dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów poprawimy metabolizm komórek i mikrokrążenia, pobudzimy stymulacje fibroblastów i produkcję kolagenu i elastyny. Mezoterapia daje długotrwałe efekty, które znacząco przyczyniają się do poprawy gęstości i jędrności skóry. Po słonecznych wakacjach, takie zabiegi zdecydowanie przydadzą się każdej skórze.

Nasi lekarze medycyny estetycznej zapraszają Państwa do jesiennej poprawy skóry i zdrowego wyglądu całej twarzy.

Więcej informacji o naszych zabiegach uzyskają Państwo pod numerami telefonów +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570 oraz osobiście w naszych gabinetach w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2 A.

Nasza skóra nam podziękuje!

«powrót