+48.791653570

2018-09-25

Kompleksowa opieka stomatologiczna


Kompleksowa opieka stomatologiczna

Usługi stomatologiczne to najczęściej wykonywane usługi medyczne w wielu miastach. Wybór lekarzy i przychodni stomatologicznych jest duży ale jak wybrać ten najlepszy dla siebie?

Gabinety Stomatologiczne Parkowa zapraszają Państwa do skorzystania z kompleksowej oferty stomatologicznej w Stargardzie. Nasza wyspecjalizowana kadra lekarska i nowoczesny sprzęt stomatologiczny zapewnią Państwu usługi na najwyższym poziomie i wysoki komfort leczenia. Staramy się służyć radą i przedstawiać najlepsze rozwiązanie leczenia z korzyścią dla zdrowia naszych Pacjentów.

Nasze usługi skierowane są zarówno do najmłodszych jak i dorosłych osób. W szczególności polecamy zabiegi i usługi stomatologiczne takie jak:

Na naszej stronie w zakładce "oferta" mogą Państwo przeczytać o wszystkich wyżej wymienionych zabiegach. Opisujemy jak pracujemy, jakich preparatów i sprzętu medycznego używamy w swojej codziennej pracy lekarza stomatologa. Natomiast z zakładce "galeria" mają Państwo okazję zobaczyć nasze gabinety od strony tzw. "kuchni".

Szczegółowych informacji o naszych stomatologicznych usługach udzielimy Państwu na miejscu w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2 A oraz pod numerami telefonów +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570.

Zachęcamy do korzystania z naszych nowoczesnych usług stomatologicznych.

«powrót