+48.791653570

2018-11-19

Rodzinna atmosfera


Rodzinna atmosfera

Gabinety Stomatologicze Parkowa tworzy zespół doświadczonych lekarzy dentystów, higientistek oraz pomocy stomatologicznych. Cieszymy się, że mamy możliwość wspólnego działania dla dobra naszych pacjentów. Wspólnie pracujemy nad rozwojem naszych umiejętności zawodowych podnosząc kwalifikacje oraz biorąc udział w licznych sympozjach, szkoleniach i warsztatach stomatologicznych. Współpracujemy nie tylko na gruncie zawodowym, ale również wspieramy się w działaniach sportowych i prywatnych.

Gabinety Stomatologicze Parkowa to również nowoczesna stomatologia z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu ale nie zapominamy, że to zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta jest zawsze na pierszym miejscu. Właśnie z myślą o Państwie rozwijamy się zawodowo i dbamy o dobre samopoczucie pacjenta na fotelu oraz podczas całej wizyty w naszej klinice. Wiadomo, że wielu z nas boi się dentysty, dlatego nasza kadra lekarska w szczególny sposób zaopiekuje się zarówno o najmłodszym jak i dorosłym pacjentem.

W poczekalni naszego gabinetu będą mogli Państwo zrelaksować się przy dobrej muzyce i świeżej prasie, a Państwa dzieci będą mogły skorzystać z kącika zabaw umilając sobie czas rysowaniem lub układaniem puzzli. Mamy nadzieję, że oczekując na wizytę u lekarza stomatologa, będą mogli Państwo poczuć się jak u siebie w domu. Dobre samopoczucie naszych pacjentów od zawsze było naszym prioritytem, dlatego zachęcamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług stomatologicznych.

eśli akurat odwiedzają Państwo naszą stronę internetową serdecznie zapraszamy do zakładki - zespół oraz certyfikaty. Na pytania odnośnie naszego personelu i zakresu usług odpowiemy Państwu pod numerem telefonu +48 91 30 787 30 oraz osobiście w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A.

Serdecznie zapraszamy!

«powrót