+48.791653570

2018-10-30

Usta idealne


Każde usta są inne i wyjątkowe. Dbamy o nie jak potrafimy i umiemy. Jeśli chodzi o modelowanie, nasi lekarze medycyny estetycznej zalecają zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym. Kwas ten powiększy objętość naszych ust, uwydatni ich kontur, ale przede wszystkim sprawi, że staną się jędrne i nawilżone.

Zabieg powiększania ust jest stosunkowo prostym zabiegiem wykonywanym w naszym gabinecie stomatologicznym. Polega na miejscowym wstrzyknieciu odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsca ust i wokół nich. Ilość podanego kwasu zależy od tego, czy chcemy jedynie powiększyć usta, czy też wymodelować kontury czu podnieść kąciki ust.

Nasze usta po zabiegu mogą być nieznacznie opuchnięte, ewentualnie mogą pojawić się siniaki. Objawy jednak szybko znikają i nie ma śladu po skutkach ubocznych. Natomiast otrzymujemy piękne, jędrne i kształtne usta. Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym nie zalecany jest kobietom w ciąży, karmiącym oraz po zażyciu aspiryny czy leków przeciwzapalnych.

Zabieg modelowania i powiększania ust wymaga zacięcia artystycznego i doświadczenia. Nasi lekarze medycyny estetycznej posiadają zarówno zmysł artystyczny jak i wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Ponadto praca na wysokiej jakości produktach zapewni Państwu zamierzony efekt.

Dla lepszego zaprezentowania naszej pracy zapraszamy Państwa do galerii, gdzie pokazujemy przykłady przemian w ramach zabiegów medycyny estetycznej w Gabinetach Parkowa, w tym m.in. powiększania ust.

Więcej informacji o wszystkich zabiegach medycyny estetycznej uzyskają Państwo pod numerami telefonów 91 30 787 30 i kom. 791 653 570 oraz osobiście w naszych gabinetach w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A.

Zapraszamy.

«powrót